ELKOSTAV s.r.o. a elektrikář Tomáš Procházka


Jmenuji se Tomáš Procházka a rád vám pomohu s veškerými pracemi spojenými s elektroinstalacemi, domovními komunikačními zařízeními atd. (více v sekci služby).  Mým cílem je kvalitně odvedená práce, mám 13 let zkušeností z developerských projektů pro naší mateřskou stavební společnost EPrag s.r.o.

Naše firma ELKOSTAV s.r.o. sídlí v Kutné Hoře, ale rádi zrealizujeme váš projekt v rámci celého Středočeského kraje a Prahy.

Co nabízíme

Od konzultace až po konečné řešení. Práce provádíme v rodinných i bytových domech a rovněž i v komerčních prostorech. Rádi za vámi přijedeme, poskytneme vám osobní konzultaci, odborně zjistíme, kde je problém, navrhneme pro vás individuální řešení a vše ve stanoveném termínu vyřešíme.

S jakými materiály pracujeme

Používáme kvalitní materiály značek:  ABB, Draka, Czechphone, EATON, KOPOS, Narex, OEZ, Philips, Schneider Electric, SIEMENS, WAGO

Naše vzdělání

Abychom mohli poskytnout ty nejlepší služby, neustále se v našem oboru vzděláváme. Samozřejmostí je profesionalita našich zaměstnanců, kteří jsou pravidelně proškolováni dle platných vyhlášek a předpisů.

Jak dopředu nás kontaktovat

Vše záleží na velikosti zakázky. Pokud se jedná o menší zakázku, stačí nás kontaktovat týden dopředu. Raději však volejte ihned, jak je to možné a my vám nabídneme ten nejbližší možný termín zhotovení zakázky.  

Místo slov, ukázka práce

Podívejte se, jak pracujeme. Čistě odvedená práce je pro nás samozřejmostí.Tomáš Procházka

tel. 723 211 004

Spolupracujeme s: