Montáž anténních a televizních systémů

Jsme odborníci na montáž anténních a televizních systémů, poskytujeme komplexní služby od návrhu až po finální instalaci do domácnosti, komerčních objektů nebo průmyslových budov. 

Montáž anténních systémů - Kutná Hora, Praha | ELKOSTAV

Zkušenosti a odbornost

zkusenost-1.png
Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti elektroinstalací.

Individuální přístup

individualni-pristup.png

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně.

Spokojenost zákazníků

spokojenost.png

Dbáme na spokojenost zákazníků

Televizní systémy - Kutná Hora, Praha | ELKOSTAV

Naše služby zahrnují

  • Montáže anténních stožárů a držáků (výložníků)jsou základem pro stabilní a bezpečnou instalaci antén. Zajistíme pevné ukotvení stožárů a správné nasměrování výložníků pro optimální příjem signálu.
  • Natahání a organizace kabelů - Kvalitní kabeláž je klíčová pro bezproblémový přenos signálu. Naši technici pečlivě natahají a organizují kabely, aby nedocházelo k jejich poškození a zaručili tak dlouhodobou spolehlivost systému. Používáme jen ty nejkvalitnější materiály, které odolají i náročným pod
  • ...

Cenová nabídka anténních systémů

Kontaktujte nás pro více informací nebo si domluvte konzultaci a nezávaznou cenovou nabídku. Jsme tu, abychom vám poskytli nejlepší možné řešení pro váš anténní a televizní systém.

Zaujala Vás naše realizace? Případně máte nějaký jiný speciální požadavek z oboru? Obraťte se na odborníky z ELKOSTAV s.r.o. s pobočkou v Kutné Hoře a sídlem v Praze. Dále by Vás mohli zajímat i naše další služby jako výměna rozvaděčů, návrh elektroinstalace pro jedince či soukromníky.