Elektrické podlahové topení na klíč

Elektrické podlahové topení od koupelen po obývací pokoje, od skladů po domy přináší úspory energie díky své efektivní a šetrné metodě vytápění. Systém je integrován přímo do podlahy, což zachovává celkový design a architektonický charakter místnosti. Tato technologie patří mezi sálavé topné systémy, které zajišťují rovnoměrné rozložení tepla z podlahy po celé ploše prostoru. 

Elektrické podlahové topení - Kutná Hora, Praha | ELKOSTAV

Přiměřený pocit tepla

zkusenost-1.png
Teplota v místnosti přibližně o 2 °C nižší než při jiných způsobech vytápění.

Nohy v teple

individualni-pristup.png

Snížením teploty vzduchu o 3-5 °C při zachování tepelné pohody klesnou provozní náklady o 20 – 30%.

Šetří až 20-30% energie

spokojenost.png

Přináší komfort a tepelnou pohodu.

Podlahové vytápění - Kutná Hora, Praha | ELKOSTAV

Maximální komfort s podlahovým topením

Instalace podlahového topení ve vašem domě či bytě znamená dosažení ideálního klimatu pro vaši pohodu. Tento systém zajišťuje, že teplota ve vašem prostředí je stále příjemná - nikdy příliš horká ani příliš studená. Díky tomu nemusíte neustále měnit oblečení podle teploty, což přispívá k vašemu celkovému komfortu.

  • Elektrické podlahové vytápění je instalováno těsně pod povrchem podlahy, takže se místnost rychle vyhřeje
  • Díky rovnoměrnému rozložení tepla lze termostat nastavit o 2 stupně níže než obvykle, aniž by došlo ke snížení komfortu.
  • Zatímco sálání tepla z klasického otopného systému s radiátory má za následek velké kolísání teploty (18-65 °C) v místnosti, teplo z podlahového vytápění zajišťuje nižší kolísání teplot (20-25 °C) a rovnoměrně rozvádí teplo tam, kde je. potřeboval.

Naše služby v podlahovém vytápění od Raychemu

Poskytujeme odborné služby v oblasti podlahového topení od návrhu až po realizaci. Specializujeme se na klíčové instalace, které zahrnují přípravu podloží, montáž izolačních folií, instalaci topných kabelů či rohoží . Dodáváme všechny potřebné materiály a poskytujeme odborné konzultace a návrhy. Zajišťujeme také projektovou dokumentaci. Případně stavební práce zalití nivelační stěrkou či anhydritové podlahy nezajišťujeme.

Cena elektrického podlahového topení

Pokud máte zájem o cenovou nabídku pro naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Ceny se odvíjí od velikosti podlahové plochy ve m2, proto pro konkrétní kalkulaci potřebujeme více detailů o vašem projektu.

Zaujala Vás naše realizace? Případně máte nějaký jiný speciální požadavek z oboru? Obraťte se na odborníky z ELKOSTAV s.r.o. s pobočkou v Kutné Hoře a sídlem v Praze. Dále by Vás mohli zajímat i naše další služby jako údržba elektroinstalace, komunikační zařízení a hromosvody.